Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Neşeli Günaydın Mesajları

Neşeli Günaydın Mesajları

Güne mutlu ve neşeli başlamak isteyenler için hazırladığımız güne muhteşem başlatan günaydın mesajları, mükemmel günaydın mesajları ve etkileyici günaydın mesajlarını okuyabilirsiniz.

Neşeli Günaydın Mesajları ve Sözleri

– Günaydın aşkım, günaydın seninle başlayan her güne.

– Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.

– Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

– Sana aşık olmak her sabah kalkmaya değer. Günaydın sevgilim.

– Dünyada yok bir eşin, sensin benim güneşim. Günaydın sevgilim

– Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

– Adını dağlara yazdım, inanmazsan kalk da bak güzelim. Neyse günaydın…

– Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

– Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.

– İyi geceler öpücüğünü de geçtim. Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma.

– Günaydın sevgililer! Uyandığınız ve günümü kutladığınız için teşekkür ederim!

– Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

– Akşam yatmadan önce ve sabah kalktığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Günaydın!

– Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır.

– Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem…

– Günaydın kadınım, günaydın hayat ve gene günaydın içimde sen olup koparamadığım kadınım.

– Sen olmadığın zaman eksik başlıyorum hayatıma uyandığımda sen olmalısın yanımda günaydın

– Bir gün olsun sana günaydın demeden başlarsam güne, o günüm kötü geçiyor. Günaydın balım.

– Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

– Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

– Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

– Gözlerin mi doldu? İşler ters mi gidiyor? Unutma… Ben her zaman yanındayım… Günaydın canım!

– Sıcak bir gün doğuşundan daha güzel olan bir şey varsa, o da bizim dostluğumuzdur. Günaydın!

– Gözlerini açtığın zaman bana çok neşe, ışık ve sevgi veriyorsun. Sen benim dünyamsın sevgilim

– Seni ilk gördüğüm anı hala hatırlıyorum ve ruhum, “Ah, işte buradasın! Her yerde seni arıyordum!

– Hayatımın her günü Sevgililer Günüdür çünkü size günaydın dilemeyle başlar. Harika günler aşkım.

– Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

– Günaydın sevgilim, bütün gece bekledim, şimdi sana söylemek için, sen benim kaderimsin, kaderimsin.

– Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın.

– Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

– Tarihteki en kısa korku hikayesi, bugünün Pazartesi sabahı olması. Günaydın dostum, işe yine geç kalma.

– Beni her zaman dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim. Günaydın aşkım!

– Sevgilim bugün her zamankinden daha fazla gülümse hayata her günün bir öncekinden daha güzel olsun günaydın.

– Tatlım, senin değişmeni asla istemeyeceğim çünkü sen olduğun gibi mükemmelsin. Harika bir gün geçir. Günaydın!

– Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin.

– Bu sabah çok güzel, ama senin kadar değil, hayallerim gitti, ama sen benim hayalim gerçek oldu. Mutlu sevgililer günü!

– Dünyada tüm zamanıma sahip olabilseydim, ne yapacağımı biliyorum, tüm zamanımı burada sadece seninle olarak geçirirdim.

– Ben artık seni hayal ederek değil, seninle başlamak istiyorum her güne, her mevsime, her dakikaya. Günaydın biricik sevgilim.

Güne Muhteşem Başlatan Günaydın Mesajları

– Gerçek mutluluğu asla bilmiyordum, hayallerin gerçekleşmeyeceğini düşündüm, seninle tanışana kadar aşka gerçekten inanamadım.

– Gözleriniz açıldığında bilmenizi istediğim tek şey, bu andan itibaren sevgimizin her zaman büyüyeceği. Seni seviyorum sevgilim

– Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

– Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

– Yaşayan en şanslı insan olmalıyım çünkü her sabah rüyalarımda her gece gördüğüm aynı muhteşem insanı görüyorum. Günaydın sevgililer!

– Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

– Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

– Seninle gün doğumunu görmek istiyorum, çünkü ışıkta gözlerini görüyorum ve içten içe bana kadar, beni özgür kılan kalbiniz ve ruhunuzdur.

– Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

– Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.

– Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

– Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, günaydın seni seviyorum.

– Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

– Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

– Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

– Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

– Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

– Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duymadığımı yazıyorum günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

– Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

– Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

– Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir yerlere toslayacak ve sinir olacaksın.

Neşeli Günaydın Mesajları Uzun

– Annen geç kalkıyorsun diye sinirlenebilir, baban sana tembel serseri diyebilir. Ama ne kadar geç uyanırsan uyan, her zaman benim en iyi arkadaşım olacaksın. Günaydın!

– Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

– Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

– Senin güzelliğin parlayan güneşin ışığından bile fazla sevgilim, ama sen sadece benimsin benim güneşimsin sabahlarıma doğan beni aşkınla hayata bağlayan en özelimsin. Günaydın nur yüzlü sevdiğim.

– Geceleri seni düşlerim sabah aklımda senle gezerim.. Günaydın canım sevgilim. Ben sana gülüm demem, gülün ömrü az olur. Cam fanusa kokunu saklarım, kokun sevgimesajlarim.com benle olur. Issız bir gecede sesinle yürürken güneş gibi açtın sabahıma.. Günaydın sevgilim. Her anımda huzuru bulduğum.. Mahşer günüm.. Günaydın.

– Günaydın iyi sabahlar, O kadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen bitanem karşımda otur.

– Özgünlüğüm sadece sana, kokun ise bana bela.. Günaydın sevgilim. Mezar taşında olsun adım.. Her gece uykumda seni sayıklarım.. Güneş yerine sen doğdun bana bugün.. İnce saçların sarsın bedenimi.. Ellerin dolaşsın yüzümde.. Sabahım sen oldun.. Geceleri sadece sen varsın, sabah olunca adınla gözlerimde yaşarsın.. Günaydın canımın içi..

– Aşk kadar değerli değil dünyadaki hiçbir his ve yine öyle ki aşk kadar kuvvetli değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca kıymetini biliyor günün. Aşk olunca günaydın mesajlarından, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Yine bıkılmaz bir gündeyim ve yine uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “Günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.”

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781