Dayıya Günaydın Mesajları

Dayıya Günaydın Mesajları

Sayfa içeriği: Dayıya Günaydın Mesajları, Dayıya Günaydın Sözleri, Dayıya Hayırlı Sabahlar Sözleri, Dayıma Günaydın Mesajları, Dayım İçin Günaydın Mesajı, Dayıya Güzel Günaydın Mesajları, Dayıya Resimli Günaydın Mesajı

Dayıya Günaydın Mesajları

Gülen yüzün her zaman gülsün, günün aydın mutluluğun daim olsun. Günaydın dayıcığım.

Ben çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim. Neden mi? Yakışıklı, yürekli, iyi kalpli, adam gibi adam benim dayım. Günyadın dayım.

Gülen yüzündeki gülümseme hiç solmasın dayıcığım. Günaydın.

Bizde dayı dediğin zaman akan sular durur, dayımız uzakta da olsa sevgisi hep yüreğimizdedir. Günaydın dayıcığım.

Anne yarısı biricik dayım günaydın. Günün aydın işlerin hayırlı kazancın bereketli olsun.

Benim dayım öyle bildiğiniz dayılara benzemez. Belki siz inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönderdi mi paranın arkasındaki sıfırları sayamazsınız. Günaydın kendi yakışıklı, yüreği güzel dayım.

Canım dayım sen benim için çok önemli çok değerlisin. Seni çok özledim günaydın.

Sabah kalktım kimse bana günaydın mesajı göndermiyor madem bende dayıma güzel bir günaydın mesajı göndereyim ve onu gülümseteyim dedim. Gülümsedin mi dayı. Günaydın.

Dünyanın en delikanlı ve en iyi dayısı günaydın.

Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım sana kocaman günaydın.

Gülücükleri ve tatlılığı ile en sevdiğim dayım günaydın.

Doğan güneş sana yüreğindeki tüm güzellikleri getirsin, ömrün hep mutluluk içinde geçsin. Günaydın dayım.

Cebine para gönlüne sevgi dolsun, gönlüne giren sevgi seni mutlu etsin, cebine giren para beni. Günaydın yakışıklı prens.

Benim bir dayım şimdi size anlatmaya kalksam kelimeler yetmez. Zaten sizde onu görseniz hemen anlarsınız ne kadar mükemmel birisi olduğunu. Gülen yüzündeki gülümseme hiç solmasın dayıcığım. Günaydın.

Yüce Mevla’m sana senin gibi iyi ve güzel bir hayat nasip etsin. Hayatın boyunca hep gülesin. Eğer bir gün gözlerinde yaş gelecekse oda mutluluktan gelsin. Günaydın biricik dayım.

Sen nereye gidersen git, ne yaparsan yap şunu hiçbir zaman unutma; seni her zaman sevecek bir yeğenin olduğunu. Günaydın dayım.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli. Günaydın dayıcığım.

Hayalleri dünyaya sığmayan, umutları yarınlardan taşan, mert yürekli, iyi kalpli, delikanlı dayımı çok özledim. Ona bu güzel günaydın mesajını göndereyim dedim. Günaydın dayı.

Gülüşünü ve mutluluğunu kimse soldurmasın. Günaydın canım dayım.

Bizleri bu güne ulaştıran Yüce Mevla günümüzü güzle eylesin, kötülükten ve belalardan güzel bir gün eylesin.

Anne yarısı biricik dayım günaydın. Günün aydın işlerin hayırlı kazancın bereketli olsun.

Dayıların en kralı seni çok seviyorum, seni çok çok özledim, geldiğin zaman sevgimesajlarim.com hemen seni bekliyorum. Günaydın.

Dayıya Günaydın Mesajları

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili dayım. Günaydın.

Canımdan bir parçasın sen dayım. Moral veriyor inan senin varlığın. Hayırlı sabahlar dayım.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Günaydın dayıcığım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz