Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2024
Anasayfa » Özel Günler » Dayıya Yeni Yıl Mesajları

Dayıya Yeni Yıl Mesajları

Dayıya Yeni Yıl Mesajları

Dayılar yeğenleri tarafından çok sevilen kıymetli kişilerdir. Yazımızda dayıya yeni yıl mesajları uzun, yeni yıl dilekleri dayıya ve dayıma yeni yıl mesajlarını okuyabilirsiniz.

Dayıya Yeni Yıl Sözleri

– Dayı yeğen sevgisi özel bir sevgidir. Bunu dayısı olamayan asla anlayamaz. Benim gibi tatlı, yakışıklı dayısı olmayanda bu sevgiyi tam manasıyla yaşayamaz. İyi yıllar dayıcığım.

– Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Ben dayımı çok seviyorum. Musmutlu yıllar dayıcığım.

– Allah’ım sana senin kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin. Sağlıklı, huzurlu ve musmutlu bir ömrün olsun. Olur ya bir gün gözlerinden yaşlar dökülürse o da mutluluktan olsun. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım seni çok seviyorum. Musmutlu yıllar dayıcığım.

– Dayım iyi varsın seni çok özledim iyi benim dayımsın iyi can arkadaşımsın. Mutlu yıllar dayıcığım.

– Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı yeğenleriyle vakit geçirmeyi sevmeli ve yeğenlerini nasıl mutlu edeceğini bilmeli. İyi yıllar dayıcığım.

– Ben çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim. Neden mi? Yakışıklı, yürekli, iyi kalpli, adam gibi adam benim dayım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım. İyi yıllar dayım.

– Benim hayatta ki en büyük destekçin her işimde bana destek çıkan biricik dayıcığım seni çok seviyorum iyi ki varsın. Musmutlu yıllar dayıcığım.

– Bu kalp seni asla unutmaz. Mesefaler engel değil sevgimize. Seni çok seven prensesin canın yeğenin. Musmutlu yıllar dayıcığım.

– Dayıcığım seni her zaman kinden daha çok özledim senin sayende,verdiğin destek sayesinde buralara geldim seni çok seviyorum ve sana teşekkür ediyorum. Mutlu yıllar dayıcığım.

– Benim dayım senin dayına on çeker benim dayım dayıların en yakışıklısı dünya tatlısıdır. Mutlu yıllar dayıcığım.

– Çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim.Neden mi çünkü benim dayım adam gibi adamdır. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Bugün doğmuş benim dayım. Doğum gününü en güzel dileklerimle kutlar sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Canım dayım duyunca bizde çok üzüldük, ama unutma ki dayıcığım üzüntü de, acı da, mutlulukta Allah’tandır. Hayırlısı deyip sabretmek en güzelidir. Yüce Mevla’m sana sabır ve dayanma gücü versin. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Bazı insanlar vardır, onların varlığı mutlu eder. Bazıları da vardır ki varlığı ile hem mutlu olursunuz hem de her işe cesaretiniz katlanır. Sen de bu insanlardansın canım dayım. Varlığın bu hayatta cesaret veriyor bana. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Benim dayım dayıların içinde bir tane. Herşeyi seninle öğrendim seninle yaşadım. İyi yıllar dayım.

– Biricik dayıcığım. Bu zor günlerinde geçeceğine bütün kalbimle inanıyorum. Gözün arkada kalmasın. Musmutlu yıllar dayıcığım.

– Benim dayım öyle bildiğiniz dayılara benzemez. Belki siz inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönderdi mi paranın arkasındaki sıfırları sayamazsınız. Mutlu yıllar dayıcığım.

– Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

– Çok fazla insan tanımadım çok fazla yaşamadım ama insanların içinde iyi kalpli koca yürekli bir seni tanıdım dayıcığım seni çok seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Canım iyi ki varsın seni her zaman çok sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta güven veren tek insansın. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Benim dayım merhametli yufka yürekli eli bol harçlığı boldur şimdi ondan para istesem hemen gönderir. Mutlu yıllar dayıcığım.

Yeni Yıl Dilekleri Dayıya

– Kalbimdeki yerini asla kimse dolduramaz. Yeni yılın kutlu olsun.

– Benim dayım sizin dayınıza on çeker. Benim dayım dayıların en mükemmelidir. Mutlu yıllar dayıcığım.

– Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli. İyi yıllar dayıcığım.

– En çok sevdiğim annemi en çok seven canım dayım, seni de çok seviyorum. Bil istedim. Yeni yılın kutlu olsun.

– Bugün yapacak olduğun görüşme senin için hayırlı ise Rabbim sana nasip etsin. Allah’ım her zaman iyilerle karşılaştırıp iyi işlerde çalışmak nasip etsin. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Dayıcığım sen gittikten sonra evimiz sanki cenaze evine döndü. Ne konuşan var, ne de eğlenip gülen. Hemen seni özledim, senli günlerimi özledim canım dayıcığım. İyi yıllar dayıcığım.

– Baldan tatlı yeğeninden dayısına sevgilerle.. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Dünyanın en iyi kalpli en yakışıklı yüreği en güzel  dayı yarışması yapılsa eminim seni birinci olursun dayım. Yeni yılın kutlu olsun.

– Hayatımın en kötü anında, her şeyin bittiği bir anda elimden tuttun ve beni zorluklardan kurtardın. Teşekkür ederim dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

– Dayı gibi arkadaş, dayı gibi sırdaş zor bulunurmuş. Dayı dediğin zaman akan sular dururmuş. İyi yıllar dayıcığım.

Dayıya Yeni Yıl Mesajları Uzun

– Canım dayım. Uzaktan da olsa varlığını hissetmek çok güzel. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Benden sevgini hiç eksik etmediğin ve hep yanımda olduğun için sana teşekkür ederim. İyi yıllar dayım.

– İnsanın bir dayısı olursa hayatı bakışı çok daha farklı oluyor dertler, zorluklar olduğu zaman hemen yanında dayısı oluyor. Canım dayım seni çok özledim. Yeni yılın kutlu olsun.

– Güzellik insanın içinde, önemli olan onu sevgimesajlarim.com görmekte,  görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım seni çok özledik. Yeni yılın kutlu olsun.

– Belki herkesin bir dayısı vardır ama benim dayım gibi başka bir dayı asla yoktur. Çünkü o her yönüyle mükemmel bir insandır. Çünkü o, çünkü o; nasıl anlatayım ki siz onu anlatmaya kelimeler yetmez. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Benim dayım bütün dayıların içinde en özeli. İyi yıllar dayım.

– Bütün kalbimle mutlu olmanı istiyorum. Yeğenin seni çok seviyor. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Bu mutlu anında yanında olmayı çok isterken seni mutlu edecek yengeme sesleniyorum. Dayımı lütfen dize getir seviliyorsunuz. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Her dileğin gerçek, her anın harika geçsin. Seni çok seviyorum dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

– Güzellik insanların içinde ama önemli olan onu görmekte hissetmekte ben senin kalbinin ne kadar temiz olduğunu biliyorum biricik dayım seni çok özledik. Yeni yılın kutlu olsun.

– Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. İyi ki varsın dayıcığım ve iyi ki benim dayımsın. Yeni yılın kutlu olsun.

– İlerde senin gibi bir adam olmak için çok savaşacağım. Yeni yılın kutlu olsun.

– Dayıların bir tanesi karizmatik dayım. Sen gelmeden kokun geliyor bütün kızların gözü sende. Mutlu yıllar dayıcığım.

– Dayı candır, dayı canandır, dayı her zaman bir numaradır. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

– Bir insanın dayısı varsa korumaya ihtiyacı yoktur. Beni her zaman koruyup kollayan canım dayım her şey için teşekkürler. Musmutlu yıllar dayıcığım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz