Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2024
Anasayfa » Özel Günler » Eşime Kadınlar Günü Mesajı

Eşime Kadınlar Günü Mesajı

Eşime Kadınlar Günü Mesajı

Eşime Kadınlar Günü Mesajı, Eşim İçin Kadınlar Günü Mesajı, Eşime Kadınlar Günü Sözleri, Eşe Kadınlar Günü Mesajları, Karıma Kadınlar Günü Mesajı, Eşe Anlamlı Kadınlar Günü Mesajı, Eşime Kadınlar Günü Mesajı Resimli

Özel günlerde özel insanlar mutlu edilmek için hediyeler alınır ve onlara güzel dikleler içeren mesajlar gönderilir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü de bu özel günlerden bir tanesidir. Kadınlar gününde eşimizin bu özel gününü kutlayarak onu mutlu edebiliriz. Karısını mutlu etmek her erkeğin görevidir. Sizlerde Kadınlar günü ile ilgili mesajlarınızı yorum bölümünden yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eşime Kadınlar Günü Sözleri

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

Seni karşıma çıkaran Rabbime binlerce kez şükürler olsun, iyi ki varsın ve iyi ki benim karımsın. Canım eşim kadınlar günün kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana karıcığım diyebildiğim için çok şanslıyım kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Sen bu dünyada eşi bulunmayan bir eş ve mükemmel bir annesin. Hayatımın anlamının kadınlar günü kutlu olsun.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi kadınlar günün kutlu olsun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum. Her şeyim kadınlar günün kutlu olsun.

Eğer yaşamak sen isen ben yaşıyorum, eğer gülmek senin gözlerin ise ben gülüyorum. Seni çok seviyorum karıcığım. Kadınlar gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir. Kadınlar günün kutlu olsun hayatım.

Şubatta sevgililer gününü kutla, Martta kadınlar gününü, Mayısta anneler gününü. Nedir bizim bu erkeklerin çektikleri.

Ben senin gülüşünü sevdim, başkasının kahkahası hiç umurumda olmaz. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

Beni karanlık günlerimden alıp aydınlık günlerime çıkaran canım eşim kadınlar günün kutlu olsun.

Seninle her zaman gurur duydum duyacağım da, seni her zaman çok sevdim seveceğim de. İyi ki varsın canım. Kadınlar günün kutlu olsun.

Beni her zaman mutlu eden, benim için her şeye katlanan, her zaman desteklerini esirgemeyen benim en değerli varlığım olan canım eşim kadınlar günün kutlu olsun.

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Kadınlar günün kutlu olsun hayatım.

Çocuklarımın annesi, yuvamın mutluluğu neşesi kadınlar günün kutlu olsun.

Bir kadın anne olur, eş olur, arkadaş olur. Sende benim için eş, çocuklarımın annesi oldun iyi ki seninle evlenmişim Aşkım. Kadınlar günün kutlu olsun.

İnsanın bir eşi olmalı baktıkça sevmeye doyamadığı, insanın bir eşi olmalı gülen gözlerinden mutluluk akan, insanın bir eşi olmalı bu mesajı okuyan canım eşim gibi. Kadınlar günün kutlu olsun canım.

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Sen aklıma geldiğinde yüreğim sıcacık oluyor bir tanem, işte bu yüzden seni çok seviyorum. Dünya kadınlar günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki varsın.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

Mesafeler ne kadar uzak olsa da, yüreğim her zaman seninle olacak canım. Seni çok seviyorum. Kadınlar günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgimesajlarim.com sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun kadınım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz