Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Bu sayfamızda sevgiliye yeni yıl mesajları, sevgiliye yılbaşı mesajları, sevgiliye yeni yıl mesajı, sevgiliye yılbaşı mesajı, sevgilime yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları sevgiliye konulu bir yazı hazırladık.

Kar gibi tertemiz, güneş gibi parlak bir yeni yılın olsun. Dillere destan aşkımız ise aynı kalsın Bitanem mutlu senelere.

Sen özlendiğinde gözümden düşen tek damlamsın, aklım düşüncelere daldığında en güzel düşüncemsin, sen benim ömrümün yaşadığı en güzel günlerisin. Seninle birlikte sonsuz mutluluğa Bitanem. Mutlu yıllar.

Girecek olduğumuz yeni yılda aşk çemberimiz daralsın birbirimizden uzak kalmayalım canım sevdiğimle birlikte mutlu yıllara.

Yeni yılın, giden yıldan kat kat daha mutlu olsun, en kötü günün en mutlu günün gibi olsun. Mutlu yıllara sevgilim.

Sevgilime yeni yıl mesajı olarak klasik yeni yılın san mutluluk ve neşe geçirmesi dileğiyle mutlu yıllar sevgilim demek yerine seninle birlikte mutlu yıllar olsun canım sevgilim derdim sevgilim olsaydı.

Mutluluk bankasının sevgilim şubesine, 365 gün 6 saat aşk için harcanması için gün yatırılmıştır. Birlikte mutlu yıllara…

Canım sevgilim yeni yılın kutlu olsun. Mutluluktan gözlerin dolsun. Bu bizim birlikte geçirdiğimiz son ayrı yılımız olsun.

Yeni yıla seninle birlikte girmek isterdim. Hani diyorlar ya yeni yıla nasıl girersen hep öyle geçirirsin diye, işte bende hep seninle olmak istiyorum Sevgilim yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılın kutlu olsun, yüzünden gülümsemen eksik olmasın, kalbindeki aşkım hiç solmasın. Mutlu yıllara Bebeğim.

2016 yılı benim için çok özle bir yıldı. Seni tanımıştım ve seninle mutlu olmuştum. Ama şuna eminim ki 2017 yılı benim değil bizim yılımız olacak birlikte çok mutlu olacağız. Sevgilim yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yıla seninle birlikte girmek isterdim ama yanında değilim, ama sevgilim senin yanında olmayan benim bedenim, benim ruhum her an seninle Bitanem.

Ben seninle olsaydım da 10 geriye doğru değil de, binden hatta yüz binden geriye doğru saysaydım. İnsan sevgilim senin yanında hiç bıkmadan sayardım. Ben senin yanında olayım he şeye razıyım. Mutlu yıllara.

Bitanem 2016 elveda, 2017 ye merhaba demeye hazır mısın? Mutlu yıllar Sevgiliye yeni yıl mesajları yazımızı okumaktasınız.

Yeni yılın öncelikle sağlık, mutluluk ve ikimize aşk dolu günler getirmesi dileğiyle yeni yılını kutluyorum sevgilim.

2017 yılını en içten dileklerimle kutlar, 2016 yılından daha mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle yeni yılını kutlarım.

2016 yılı mutluluk adına senden ne götürdü ise 2017 yılı sana daha fazlasını getirsin, seninle birlikte mutlu bir yıl olsun.

Eğer Noel baba gelseydi ve kapımı çalsaydı, ona git sevgilimi getir sana dünyalar kadar oyuncak vereyim derdim. Canım sevgilim yeni yılın kutlu olsun.

Ben istemezdim lüks mekanlarda yeni yıla girmek, ben isterdim senin yanında olayım bir sokağın köşe başında durayım. Mutlu yıllara Sevgilim.

Sevgilime en güzel yeni yıl mesajını gönderiyorum. Sevgilim seni çok seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

2016 yılında seni çok kırdım, üzdüm farkındayım. 2017 yılının ikimiz için daha güzel bir yıl olacağına inanıyorum. Yeni yılın kutlu olsun Sevgilim.

Senin yeni yılın girecek olduğumuz yıl olabilir ama benim yeni yılım, benim hayatım seni tanıdığım gün oldu. Ben seninle birlikte hep yeniyim zaten. Yeni yılın kutlu olsun Canım.

Benim sevgim de sensin, aşkımda sensin, sevdamda sensin, yeni eski yılımda sen. Yeni yılın kutlu olsun Aşkım.

Sevgilime yeni yıl hediyesi olarak içinde çok değer verdiğim, bu dünyadaki her şeyden çok sevdiğim birisi olan kalbimi veriyorum. Yeni yılın kutlu olsun Sevgilim.

Yeni yılın başarılarına başarı, mutluluğuna mutluluk katması dileğiyle mutlu yıllar.

Sen özlendiğinde gözümden düşen tek damlamsın, kafam düşüncelere daldığında en güzel düşüncemsin, sen benim ömrümün yaşadığı en güzel günlerisin. Seninle birlikte sonsuz mutluluğa Bitanem. Mutlu yıllar.

2017 yılında gerçekleşmesini dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle mutlu mutlu mutlu yıllar.

Yeni yılın ülkemize huzur ve barış, ikimize aşk ve mutluluk getirmesi dileğiyle mutlu yıllar Aşkım.

Yeni yıla nasıl girersek öyle oluyormuş ya, şimdi ben seni düşünerek giriyorum bir yıl boyunca, hatta bir ömür boyunca seni düşüneceğim sevgilim. Yeni yılın kutlu olsun.

Canım sevgilim sana 2016 yılı dökümümü gönderiyorum. 2016 yılı kaybettiklerim arkadaşlarım, dostlarım, ailem, kazandıklarım sen. Kar zarar durumu % 100 karlıyım. Seni seviyorum Aşkım. Yeni yılın kutlu olsun.

Mutluluk bankasının aşk şubesine, sevgilim hesabına 365 gün 6 saat mutluluk için harcanması için gün yatırılmıştır. Birlikte mutlu yıllara…

Benim için yeni yıl, eski yıl fark etmez, ben yeter ki seninle olayım, ister eski çağda yaşayayım, ister milattan önce, sadece seninle olayım yeter.

İnsan sevdiğine hediye verirken içten verir. Bende sana içimden bir hediye veriyorum, kalbimi yerinden söküp sana gönderiyorum canım sevgilim.

Canım sevgilim yeni yılın kutlu olsun. Mutluluktan gözlerin dolsun. Bu bizim birlikte geçirdiğimiz son ayrı yılımız olsun.

2017 yılın kutlu olsun canım sevgilim. Sevgiliye yeni yıl mesajları.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz