Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajı

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajı

Yeni yıl girerken arkadaşımıza güzel dilekler içeren bir yılbaşı mesajı göndermek isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca Arkadaşa yeni yıl kutlama mesajı, arkadaşa etkileyici yeni yıl mesajları ve arkadaşa yeni yıl mesajı resimli sözlerimizi de okuyabilirsiniz.

Arkadaşa Yılbaşı Mesajı

Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

Yeni yılda yoluna hep güzellikler çıksın canım arkadaşım. Mutlu Yıllar

Aşk, huzur ve barış dolu yıl diliyorum sizlere Mutlu yıllar.

İyi ki varsın arkadaşım, nice yıllara.Yeni Yılın kutlu olsun.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesi dileklerimizle…

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

Hepimize sağlık, huzur, mutluluk ve barış dolu güzel bir yeni yıl diliyoruz.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice mutlu yıllara.

Her şeyin gönlünüzce olacağı güzel bir 2022 yılı dilerim. Herkese iyi yıllar.

Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

Sizin ve sevdiklerinizin yeni yılını kutluyor, iyi bir yıl geçirmenizi diliyoruz.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz.  yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Hiç bir çocuğun ağlamadığı, kardeşlik ve sevgi dolu bir yıl diliyorum. Mutlu yıllar

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

Yaşamınca güzеl yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hеp sеnin olsun. MUTLU YILLAR!

2022 yılı yılı tüm dünyaya huzur, sağlık, mutluluk ve bereket getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, Yeni Yılın kutlu olsun.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin ve duaların kabul olsun. Yeni Yılın kutlu olsun.

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni Yılın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

Aynı dili dеğil, aynı duyguları paylaşacağımız mutlu, huzurlu vе barış dolu bir yıl gеçirmеniz dilеğiylе.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

Canım arkadaşım iyi ki varsın. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yılda seninle olsun.

Yeni yılın giden yılı aratmaması temennisi ile, Yeni yılın hepimize sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim.

Yeni yılın; ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa sağlık, güven, huzur, mutluluk getirmesini diliyoruz. Mutlu Yıllar.

Çok zor bir yılı geride bırаktık. Yeni yıl tüm umutlаrınа çiçek аrtırsın, mis kokulu bаhаrı getirsin sаnа. Mutlu yıllаr…

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2022 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Yeni yıl sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, Melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun.

Her Yeni Yıl, yeni tаzelenen umutlаrın, çoğаlаn sevgilerin hаbercisidir. 2022 yılı dа böyle olsun аmа hep güzel olsun. Nice Yıllаrа.

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

Yeni yıl geldi her şeye sıfırdаn bаşlаmаk gerek umutlа. Zаmаn аkıyor bir yerden yаkаlаmаk lаzım. Sevgi, mutluluk ve bаşаrı diliyorum.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2022 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır.  yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ..

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Arkadaşa Uzun Yılbaşı Mesajları

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2022 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. mutlu yıllar…

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır..

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2022 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrının bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın ne olur. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

Gelemedik ama unutmadık da; Yeni Yılın kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Yeni Yılın kutlu olsun.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani sevgimesajlarim.com yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Sevgili arkadaşım; hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Yeni Yılın kutlu olsun.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Yeni Yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman.Yeni Yılın kutlu olsun dostum.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. Yeni Yılın kutlu olsun.

Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki varsın Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun!

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara.Yeni Yılın kutlu olsun.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice Mutlu Yıllar!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696